Tiešām apbrīnojami. Mans jaunatklājums: Blogs-101 Roltona Recepte. Nezinu gan vai vēl kādreiz atvēršu šo blogu, lai kaut ko pagatavotu. Diez tām meitenēm vēl nav sabojāti kunģi? ;D. Izdoma gan vajadzīga kam tādam. Bet laikam tomēr vēlreiz atvēršo to blogu, gribu redzēt, vai viņas tiešām pagatavos roltonu 101 dažodos veidos.
http://101roltonarecepte.blogs.lv/
sestdiena, 2011. gada 26. februāris
rar
Kanēļcepumiņi sanāca supergaršīgi.
Tā arī tam vajadzēja būt, jo šoreiz pats galvenais bija-nopirkt mīklu ;D.
Tā arī tam vajadzēja būt, jo šoreiz pats galvenais bija-nopirkt mīklu ;D.
piektdiena, 2011. gada 25. februāris
trešdiena, 2011. gada 23. februāris
Recepšu lovere.
Šeit es ielikšu linkus ar recepšu blogiem, mājaslapām. Man to ir fucking maz. Gaidu recepšu blogu linkus no jums, lai gan neviens tāpat šo nelasa :D.
http://kristinesreceptes.blogs.lv/
http://krista.lv/
http://cetrassezonas.lv/lv/receptes/
http://www.dansukker.com
http://www.videovirtuve.lv/
http://uwagatavo.
http://www.maltite.lv/
http://www.receptes.lv/
http://www.maltite.lv/
un vēl, protams, receptes var sameklēt portālos kā-apollo, delfi, tvnet, maminu klubs, spoki u.c.
ehh, varbūt reiz šis pats blogs kļūs par recepšu blogu. ņammm
http://kristinesreceptes.blogs.lv/
http://krista.lv/
http://cetrassezonas.lv/lv/receptes/
http://www.dansukker.com
http://www.videovirtuve.lv/
http://uwagatavo.
http://www.maltite.lv/
http://www.receptes.lv/
http://www.maltite.lv/
un vēl, protams, receptes var sameklēt portālos kā-apollo, delfi, tvnet, maminu klubs, spoki u.c.
ehh, varbūt reiz šis pats blogs kļūs par recepšu blogu. ņammm
pirmdiena, 2011. gada 7. februāris
trrtrrrm
Sveikiņī. es tik ilgi neko neesmu rakstījusi. Tas tāpēc, ka māsa bija te uz ilgu laiku un vakar aizbrauca prom [beidzot;D]. Iepriekšējo nedēļu noslimoju. Šodien biju domājusi no rīta aiziet pie ārsta pēc zīmes un tad uz skolu. Gāju kopā ar mammu, jo viņai ar vajadzēja pie ārsta. Norīta steidzinu mammu, lai ātrāk, un viņa pajautā vai es uz skolu taisos iet, ka tā jāskrien. Nu labi, es jau varu neiet, ja atļauj ;D. Dabūju atbrīvojumu no sporta līdz 18feb. Vienīgais-tagad tāpat sportā neko nedaram-ierindas mācība. Baigai sviests, bet vismaz sporta stundās jautri. Stulbums-rīt uz skolu. Nezinu vai tur vispār būs kāds. Tā jau daudzi slimi un teķī atvērto durvju diena, zēni noteikti brauks. Viena meitene, kas slimoja līdz ar mani teica, ka rīt ies uz skolu. Nezinu, vai var viņai ticēt, bieži basto:D.Atnācu mājās un centāmies pielik jauno printeri. Godīgi sakot-neko nesapratu, kaut kāds wtf. Ajj, gan brālis pieliks ;D. Tad es ēdu šokolādi. Pēc ilgiem laikiem iegāju twitterī. Pieteicos daudziem sekot. Es parasti aizmirstu par twitteri, bet tagad apņēmos ieiet regulāri. Tad vēl mazliet pafočējos [nē, nē, nenopirku fočiku-māsa aizmirsa]. Protams, bildes atkal nekādas labās. Bet nekas, būs labas,būs.Mamma cep pankūkas [juhū]. Tagad vēl jāatrod kāda bilde, ko pielikt klāt rakstam un aidā ;D.
Abonēt:
Ziņas (Atom)




