ceturtdiena, 2011. gada 17. marts

hehe ;)

Sākas pavasaris-sākas jauni rituāli.
Jo: es tagad katru dienu taisīšu presītes
                                              pietupienus
      tad vēl klāt nāk jaunais veids kā kopt seju [katru dienu ar sasaldētu pelašķu tēju iesmērēju seju; divas reizes nedēļā ieskrubējos].

+ man uz pavasara liecības ir septiņi astotnieki [ trīs no tiem eksāmenu priekšmetos(protams, ne matemātikā)].
Un nākošnedēļ brīvlaiks (party). Iespējams, braukšu uz Rīgu. Iešu pei friziera. Jāsapērk jaunas drēbes(jo pavasara apavi un vējjaka man pašlaik ir nepieciešamība).  Ā, un vēl, rīt laikam cepšu šokolādes kūku-ņammma.
 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru