Tātad. Zupa sanāca ļoti garšīga. Šorīt vēl sacepu piparkūkas. Un, pateicoties vienam cilvēkam, uzzināju šitādu te portālu. Bilžu. Tur ir tik superīgas bildes. Patīk. Un te es iemetīšu dažas, kurās es iemīlējos. Skaties un baudi piparkūkas ;) Kaut kad būs vēl.



Nav komentāru:
Ierakstīt komentāru