ceturtdiena, 2011. gada 6. janvāris

Radošā krīze.

 Gatavot ēst vairs negribas. Lasīt grāmatas vairs negribas. Adīt vairs negribas[izklausījās omīgi ;D].Fočēties gribas, tik fočika nav. Un ar naudas krāšanu tā pagrūtāk. Ko lai dara?
Klāt bildes, galīgi ne pa tēmu ;D.



Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru