ceturtdiena, 2010. gada 11. novembris

Mad world.





Sveiciens jums arī šodien! Man šodien bija astoņas stundas, un mana galva jūtas pārpildīta tukša. It kā neit kopā, bet ir apmēram tāda sajūta.
Vakar beidzot iesāku lasīt Paulu Koelju ''Alķīmiķis''. Man šī grāmata kādu laiku stāvēja plauktā, tā arī neaiztikta. Bet tā kā visi teica, ka tā ir laba, beidzot paņēmu un sāku lasīt. Diemžēl, nezinu vai šodien sanāks palasīt, jo rīt kontroldarbs vēsturē. Aj, vēl sestdienā uz skolu. Noriebušies jau daži klasesbiedri, jums, visticamāk, nesaprast kādēļ. Īstenībā, man nav īpaši ko rakstīt, vienkārši gibēju kādas bildes peivienot. Diez var vairākas vienā rakstā? ;D

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru