
Čau visiem. Es tā saktos, ka man šis blogs pamazām pārvēršas par bilžu glabātuvi. Tā kā man jau nāk miegs, neko daudz nerakstīšu. Vienkārši apsolīju Vikai šodien uztaisīt. Gan tava, gan mana dzīve ir baigais čakars. Kaut tev viss turpmāk būtu labi, kaut man arī. Šeit arī bildes, par godu mums. Lai tev uzlabojas garstāvoklis, Vikiņ :).










Nav komentāru:
Ierakstīt komentāru