trešdiena, 2010. gada 17. novembris

Neviens nesaprot. Bet runā.




"Cilvēki nevar iedomāties, kā es jūtos. To nezina neviens. Neviens nav tiesīgs spriest par to, ko esmu izdarījis ar savu dzīvi, [..] jo nav pabijis manā ādā katru šīs dzīves murgaino dienu un bezmiega nakti''

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru