believe
trešdiena, 2010. gada 17. novembris
Neviens nesaprot. Bet runā.
"Cilvēki nevar iedomāties, kā es jūtos. To nezina neviens. Neviens nav tiesīgs spriest par to, ko esmu izdarījis ar savu dzīvi, [..] jo nav pabijis manā ādā katru šīs dzīves murgaino dienu un bezmiega nakti''
Nav komentāru:
Ierakstīt komentāru
Jaunāka ziņa
Vecāka ziņa
Sākumlapa
Abonēt:
Ziņas komentāri (Atom)
Nav komentāru:
Ierakstīt komentāru