sestdiena, 2011. gada 21. maijs

..

Šodien atkal rakņājos pa Kids Gazette un uzskrēju kādam rakstam. Viņa rakstīja par kādu savu paziņu, kura nenokā nenošā iesākusi gatavot ēst. Bet profesija ta viņai cita. Un sanācis ūberlieliski. Tajā rakstā konkrēti par končām. Viņai pat jau pasūtījums bijis. Bet es...es te jau mazliet mazāk par gadu cenšos kaut ko taisīt, bet nekad nesanāk perfekts ēdiens. Ja jau pēc tik ilga laika, vai vispār ir jēgas kaut ko darīt? Mamma jau uzdzina domas par iešanu mācīties par pavāru. Kāda jēga, ar tādu 'talantu' kā man, varēšu mazpilsētas hesītī tik strādāt. Šitā viens raksts var sabojāt visu, bet nu ko, tā ir taisnība, esmu niecība, un nekur ar to netiktu. Nu nekas, iešu tik uz vidusskolu, kā mīļais tētiņš vēlas, lai jau viņam tiek.Tak vienalga, ko es gribētu.Tad jau viss ar to.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru