otrdiena, 2011. gada 17. maijs

fuck

man ir tāds besis vnk, nevaru izturēt. vēl tik maz līdz skolas beigām bet gribas tik bastot un neiet uz skolu, bet nedrīkst jau. nu lūdzu lūdzu, lai paiet ātrāk laiks, lai ir pagājis 11. jūnijs. Lūdzu. Es gribu prom no šīs bezcerīgi tizlās situācijas. ahhhhhhhhaaahaaa. es eju gulēt, patiesībā, raudāt. Dvēselisks sagruvums. Beigas ir tik grūtas.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru